Przejdź do treści

Związek Zawodowy Pracowników Korporacji (zzpk) tworzy grupa wolnych ludzi świadomych swoich praw,  posiadająca szacunek dla samych siebie i respekt dla innych.  
Jesteśmy organizacją całkowicie niezależną, niebędącą franczyzą innego związku zawodowego.
Idziemy RAZEM do celu jakim jest poprawa naszego bytu w firmach gdzie jesteśmy zatrudnieni. 
Pomagamy sobie wzajemnie bo z doświadczenia lat pracy wiemy że nikt inny nam nie pomoże. 
Jesteśmy dlatego bo nie godzimy się z kulturą organizacyjną panującą w korporacjach.
Chcemy przywrócić szacunek dla zwykłego pracownika.
Nie godzimy się na poziom naszych płac, warunków zatrudnienia, na brak możliwości oceny przełożonych czy na zamiatanie ” pod dywan” spraw niewygodnych.
Nie zgadzamy się na jakąkolwiek formę dyskryminacji, mobbingu czy braku szacunku i respektu dla pracowników, bez względu na zajmowane stanowisko.
Chcemy aby osoby winne przegranych spraw sądowych czy naruszeń wskazanych przez Państwową Inspekcję Pracy poniosły konsekwencje a optymistyczne wieści wygłaszane przez zarządy przy każdej wideokonferencji napełniły także nasze portfele.

Zgodnie z zasadami RODO nie podajemy danych członków związku do wiadomości pracodawcy, ale powiemy Ci o planach czy działaniach jakie planuje wobec Ciebie korporacja przed decyzją która zapadnie wobec Ciebie.
Organizacja jest w trakcie tworzenia, więc znajdzie się miejsce dla każdego kto chce zmian.
Mogą do nas przystępować wszyscy pracownicy korporacji w Polsce bez względu na rodzaj umowy o pracę także z innych korporacji.
Piszcie, dzwońcie jeśli macie jakieś pomysły, nie możecie się przebić z propozycjami które mogą pomóc w rozwoju Waszej firmy, widzicie nieprawidłowości, marnotrawstwo, wypaczenia. Zajmiemy się tym niezwłocznie.